aktualnośći
czytaj

Studio tatuażu na Dworcu Głównym

Dworzec Kolejowy Toruń Główny

Profesjonalne Studio Tatuażu na lewobrzeżu Torunia.

Na dworcu Toruń Główny ruszyło nowestudio tatuażu Witch's INK tattoos Studio mieści się na 1 piętrze głównego budynku dworca w lokalu nr 50 (wjazd windą na poziom 1). Więcej informacji i przykładowe prace, można znaleźć na ich profilu  

Na pokładzie dwie artystki, absolwentki akademii medycznej i akademii plastycznej. Świetne połączenie, dzięki któremu stworzymy sztukę na ciele w najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Emilia pracuje w stylu realistycznym oraz kreślarskim. Dagmara z kolei specjalizuje się w stylu neotradycyjny, Cartoon i LineArt.

Co nas wyróżnia? Na pewno wyjątkowa atmosfera w studio. Nienachalna i spokojna. Możemy sobie i porozmawiać i zrelaksować. Niektórzy klienci nawet zasypiają w trakcie tatuażu. To chyba znaczy, że jesteśmy też delikatne, prawda?

Wykonujemy zarówno małe dziarki jak i duże projekty. Całodniowe sesje trwają u nas do 6h. Zawsze mamy projekty przygotowane wcześniej w konsultacji w klientem, czy to bezpośredniej czy online. Co za tym idzie - nie marnujemy czasu sesji na pracę z grafiką, całość wykorzystujemy na tatuowanie dla jak najlepszego efektu. Klient też widzi taki projekt przynajmniej dzień przed umówionym terminem, co nie jest takie oczywiste - studia raczej tego nie praktykują.

Do tego mamy bardzo fajne ceny, więc warto napisać i wycenić swój pomysł na tatuaż, żeby się o tym przekonać.

Przydatne Linki

Biuro

Dworzec Kolejowy Toruń Główny